sadsad x
asdasd
Garanti ve İade Koşulları

Garanti ve İade Koşulları

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren Tüketicinin Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı kapsamında 7 gün içerisinde yasal iade hakkınız bulunmaktadır. İade işleminizle ilgili destek bölümümüzü 0216 455 51 46 numaralı telefondan arayarak veya bilgi@kugumuzik.com adresi üzerinden mail atarak bilgi verebilirsiniz.
 
Henüz teslim almadığınız ve sipariş durumu Kargoya Verildi olarak değiştirilmemiş ürünlerin iadesi/sipariş iptaliiçin 0216 455 51 46 numaralı telefondan arayarak veya bilgi@kugumuzik.com adresi üzerinden mail atarak bilgi verebilirsiniz.
 
İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendirildikten sonra iadeniz uygun görülmesi halinde iadeniz gerçekleştiğinde size bilgi verilecektir. İade edeceğiniz ürünü eksiksiz, orijinal faturasıyla paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu hasar görmemiş haliyle Kuğu Müzik Aletleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti 'nin doğru adresini içerecek şekilde geri göndermeniz gerekmektedir.
 
Ürün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.
 
İade/değişim talebiyle gönderdiğiniz tüm ürünlerin kargo masrafları tarafınıza aittir. Ürünleri Kuğu Müzik Aletleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti 'nin Ataşehir Atatürk, Ataşehir Blv. No:1, 34758 Ataşehir/İstanbul adresine gönderebilirsiniz. Satılan ürünlerin stoku sınırlı sayıda olduğundan değişim taahhüdü verilememektedir. Değişim yapılamadığı takdirde iade süreci başlatılacaktır.
 
İade kargonuz Kuğu Müzik Aletleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti ’in iade adresine ulaştıktan sonra ürün bedeli 3 işgünü içerisinde, Kredi Kartınıza veya Havale/EFT yapmış iseniz hesabınıza iade edilmektedir. Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı kredi kartınıza iade edilmekte ancak bankanıza bağlı olarak bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi taksitli olarak  yansıtılabilmektedir. İadenizin ekstrenize yansıması bankanıza bağlı olarak değişiklik göstermektedir. İade işleminizin kredi kartı yansımasında gecikme yaşanması halinde bankanızdan detaylı bilgi almanız gerekmektedir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlı olup Kuğu Müzik Aletleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti ’nin bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.
 
Kuğu Müzik Aletleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti internet sayfası üzerinden yapılan alışverişlerde, siparişinizi teslim aldıktan sonra 7 güniçerisindeki iade/değişim işlemleri internet depomuz üzerinden gerçekleştirilmektedir. Siparişinizi aldıktan 7 gün sonraki değişim talepleriniz için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz:
 
Email: bilgi@kugumuzik.com
 
Tel: 0216 455 51 46Özel Koşullar:

 
Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi eşliğinde paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız önemlidir. Kontrol ettikten sonra herhangi bir sorunla karşılaşmanız halinde paketi teslim almayıp kargo yetkilisine bildirerek kargo şirket tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir.
 
 • Tüketici Kanunu’na göre, “Sebep Göstermeden Cayma Hakkı” ürün tesliminden itibaren 7 (yedi) iş günü içerisinde geçerlidir.
 • Ürün İadesi ile ilgili Kuğu Müzik Aletleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti'ye bilgi verilmeden kargo edilen hiçbir ürünün iadesi kabul edilmez.
 • İade etmek istediğiniz ürünlerin, orijinal ambalajlarında, tüm içeriği ile birlikte eksiksiz olarak, fiziksel açıdan hiçbir hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.
 • Ürün orijinal ambalajının zedelenmiş olması durumlarında ürünün tekrar satışa sunulabilir olması koşulu aranır
 • İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte faturasının da mutlaka gönderilmesi gerekmektedir.
 • Ürünü teslim aldığınız şekliyle iade etmeniz gerekmektedir. Orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez.
 • Ürünün beğenilmemesi veya keyfi iade durumlarında kargo ücreti müşterilere aittir.
 • İadeniz, Mesafeli Satış Sözleşmesi’ nde yer alan “Cayma Hakkı” ve “Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler” şartlarına uygun olmalıdır. Firma adına fatura edilen ürünlerin iadesinde yasa gereği İade Faturası şartı aranmaktadır.
 • Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
 • Müşteri ürünü teslim aldığı andaki durumu ile iade etmekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.
 • Tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
 • Ürün ambalajı açılmamış, denenmemiş ve kullanılmamış olmalıdır.
 • Ürün iadesi, ancak, varsa hediyesi ve ürünün bütün standart aksesuarları, ambalajları hasarsız ve tam olarak, orijinal paketleri ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır.
 • Her tür bakım ürünlerinin ancak ambalajı açılmamış, bozulmamış, kullanılmamış ve denenmemiş olduğu takdirde iadesi kabul edilir.

 

Yandex.Metrica Her şey Müzik Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.